Rejtő László: Az Aranycsapat és árnyai. Bp., 1966, Sport. Kiadói egész... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/290/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Sport-sakk-hegymaszas~100030/Rejto-Laszlo-Az-Aranycsapat-es-arnyai-Bp-1966-Sport-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kepek~II1531947
1531947
15112
290
Books: Sports, Chess, Alpinism
Leírás: Rejtő László: Az Aranycsapat és árnyai. Bp., 1966, Sport. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kissé kopottas állapotban.
: ra