Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 380

Herczeg Ferenc: A Mílói Vénusz karja. Hegedűs Rózsikának dedikált példány. Bp., 1927. Singer és Wolfner. Egészvászon kötésben
15688.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Zilahy Lajos: Zenebohócok. Dedikált példány! Bp., 1926. Athenaeum. Kiadói illusztrált karton kötésben
15689.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Wass Albert: Farkasverem. Regény. Első kiadás. (Kolozsvár), 1935 [1934], Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói, kissé kopott papírkötésben.
15690.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Móricz Zsigmond: Esőleső társaság. Kisregények, elbeszélések. Bp., 1931, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15691.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Molnár Ferenc: A gőzoszlop. Bp., 1926, Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötésben. Néhány lap kijár, egyébként jó állapotban.
15692.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15693.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15694.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15695.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15696.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
15697.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15698.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15699.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft