Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 380

Hatszáz magyar nemzeti dal szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Negyedik, javított és bővített kiadás. Kiadói kissé kopottas aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, 1889-ből származó ajándékozási sorokkal, ex-libris-szel.
15664.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
15
B. Eötvös József: A Karthausi I-II. (Egybe kötve). Budapest, 1894, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel. A címoldal pótolt.
15665.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
18.64
22.00
15666.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.46
8.80
15667.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.49
11.20
15668.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.46
8.80
15669.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.49
11.20

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.