Órák

Tételek száma: 15

Kienzle Tam-Tam ébresztőóra, hiányos, nem működik
11144.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ezüst zsebóralánc 17,5 g / Silver pocket watch chain
11145.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11
Geneva sport mechanikus karóra 17 köves, antimagnetic, incablokos, működő állapotban
11146.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Swank mandzsettagomb pár beépített órával, működik, h: 3,5 cm
11147.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18
cca 1970 Helvetia Prestige automata karóra naptárral, működő szerkezettel későbbi szíjjal, üvegen kis repedés
11148.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Breil cronograph igényes quartz óra, bőr szíjjal / Breil Cronograph quartz watch.
11149.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Amaryllis sváci mechanikus crohograph karóra. Stopper és óra. Inkabloccos, antimagnetic. Új, akrcmentes üveggel, ecél tokkal és hátlappal, működő, jó állapotban. A számlapon kis elszineződéssel. Mp mutató nem a 0-ra ugrik. / Amaryllis chronograph in good condition.
11150.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Linus incablocos, naptáras, másodpercmutatós svájci karóra szép, működő állapotban, bőr szíjjal. Nagyon szép számlappal
11151.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Vegyes óra tétel: 14 db különféle karóra, néhány szíj és elem nélkül.
11152.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15
XIX. sz második fele:Utazóóra, ébresztő funkcióval. Működő állapotban, kissé kopott borítással. / Second half of the XIXth century. Travellers watch with alarm,
11153.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Madarászó ifjút ábrázoló antik asztali óra. Szép, hibátlan zománc számlappal, repedt üveggel. Márvány talpazaton álló spiáter szobor, az egyik díszítés mozog. Felet és egészet üt. Működőképes, jó állapotban. Kulccsal /  Vintage table clock with statue of a birdwatcher. With nice enameled dial, strikes half and whole. With winding key. One ornament is instable
11154.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
XIX. sz. közepe: Nagyméretű biedermeier zenélő asztali óra, alabástrom oszlopokkal. A zenélő szerkezet egy Schubert dallamot játszik, kb 3 percig, az ütős szerkezet negyedütős, korona járattal, működő állapotban, kulccsal. Alabástrom oszlopon kis repedés. XIXth century biedermeier table clock with music plaxing mechanics, that plays a Schubert tune. The mechanics also strikes half and quarter. With albaster columns. Works well. 38x62 cm
11155.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
351,35
382,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft