Nyomtatványok

Tételek száma: 246

12621.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1862 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama. 8 szám egybekötve, nem lapszámozás szerinti sorrendben. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
12622.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
12623.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
12624.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12625.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
12626.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1870-1890 Lukse-Fábry Béla (1844-1915) által tervezett Főherceg Albrecht úti lakóház tervrajza, a hajtások mentén szakadással és némi hiánnyal, 43x59 cm.
12627.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hymnusz. Költemény Kölcsey Ferncztől. Koszorúzott zenéjét írta, s a lelkes költő rokonkeblű barátjának, tekintetes Deák Ferencz úrnak mély tisztelettel ajánlja Erkel Ferencz. Budapest, Rózsavölgyi és Társa, ca. 1870. [7] lith. p. [kotta]. harmadik kiadás, először 1845-ben jelent meg. Kőnyomatos borítóban, a címlap elvált
12628.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
12629.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1870 Hirdetmény: Rendelet a pénzutalványozás kiterjesztéséről és az illeték leengedéséről
12630.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1873 Gróf Nádasdy Lipót főispániságának 40. évfordulója emlékére, litho, 37x27 cm
12631.

Kikiáltási ár:
800 Ft
11
1874 Esztergom, Irodalmi Értesítő Buzárovits Gusztáv Könyv-, Zene- és Műkereskedéséből
12632.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft