Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 4

Max Le Verrier (1891-1973) által tervezett spiáter majom figura lámpával, sérült, hiányos, cca 1930, m:10 cm
11011.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
237.29
280.00
cca 1900 antik Gudkov Tula szamovár, réz, jelzett, jó állapotban, tető nélkül, m: 31 cm /  cca 1900 Tula copper samovar, with hallmark, in good condition, without cap, h: 31 cm
11012.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
88.14
104.00
Régi mikroszkóp, jelzett (Reichert K. Budapest), működik, jó állapotban, m: 18,5 cm
11013.

Régi mikroszkóp, jelzett ("Reichert K. Budapest"), működik, jó állapotban, m: 18,5 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00
11
Ezüst (Ag.) art deco talpas kínáló párban ( 2db) csiszolt ólomkristállyal, jelzett, mesterjeggyel, m:10 cm, d:11 cm (2×)
11014.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
88.14
104.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.