Kerámiák

Tételek száma: 34

Hummel locsoló kislány, kézzel festett kerámia, jelzett, néhol kopott festés, javított, m:10 cm
11024.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.68
48.00
Hummel kislány és kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, néhol kopott festés, m:13 cm
11025.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
54.24
64.00
Goebel integető kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11026.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Goebel kislány pereccel, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
11027.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Goebel kisfiú ajándékkal, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
11028.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
Goebel kisfiú bábfigurával, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
11029.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.