Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 78
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1522262
31099
289
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalaggal T:1- mellszalag sérült
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration with ribbon C:AU damaged ribbon
NMK 250. 1523928
31100
289
Numizmatika
~1890. "II. Rákóczi Ferenc / Kassa - Rodostó" Br medál füllel (23mm) T:2,2- 1490842
31101
289
Numizmatika
~1900. "A kalocsai Szent István Jezsuita Gimnázium emlékérme" peremén jelzett Ag emlékérem fül nélkül "GYMNASIUM SOCIETATIS JESU AD S. STEPHANUM - IHS - COLOCAE / UNUS ACCIPIT BRAVIUM" (17,30g/35mm) T:2,2- ph., ü., fülnyom 1525549
31102
289
Numizmatika
1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XX éves Szolgálati Érme" jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül (24,97g/0.800/37mm) T:2 patina, ph., fülnyom
Hungary 1904. "The Hungarian Fireman Association, XX years service medal" marked Ag decoration without ribbon (24,97g/0.800/37mm) C:XF patina, edge error, earmark 1525190
31103
289
Numizmatika
1920. "S M 1920" zománcozott fém jelvény, valószínűleg egy iskola címerével (24x37mm) T:2- zománchiba 1522848
31104
289
Numizmatika
Berán Nándor (1889-1965) 1926. "Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete" ezüstözött fém díjérem (45mm) T:2 1433653
31105
289
600
Numizmatika
1930. "A Magyar Athletikai Szövetség" Br díjérem füllel, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (30,5x30,5mm) T:2 1524962
31106
289
Numizmatika
1933. "M. N. B. T. S. E." Br teniszverseny díjplakett "HUGUENIN" gyártói jelzéssel (36x52mm) T:1-,2 kis patina 1525242
31107
289
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1935. "Magyar Főiskolai Sportegyesületek Egyesülése 1907 / Bajnoki Érem Labdarúgás III. 1934/35" Br díjérem füllel, szalagon, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (40mm) T:2 kis patina 1522253
31108
289
Numizmatika
1936. "Erdélyi Szépmíves Céh" zománcozott szögletes Br medál (30x33mm) T:2 1416958
31109
289
600
Numizmatika
~1930. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888. / Bátorság - Buzgalom - Barátság" Br díjérem (42mm) T:2 1522691
31110
289
Numizmatika
1940. "K.K.H. S.E. 1940. II." ezüstözött Br díjplakett "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (41x61mm) T:2 ezüstözés kopott Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft