Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 25

15634.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
15635.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Sigm(und) Freud: Das Ich und das Es. Leipzig-Wien-Zürich, 1923, Internationaler Psychoanalytischer Verlag, 77 p. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, a gerince sérült, de a gerince egyben van, német nyelven. Első kiadás. / Hardback, with worn cover, and damaged spine, in German language. First edition.
15636.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15637.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Papp Jenő: A mai Magyarország erkölcsrajza. Korunk kritikája 1918-1933. Bp., 1934, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kijáró elülső előzéklappal. Jó állapotban.
15638.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Trócsányi Zoltán: A régi falu III. füzet. Bp., 1933, Szerzői kiadás. Kiadói tüzött papírkötés, a borítója hiányzik, de egyébként jó állapotban.
15639.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ludwig Wittgenstein: Logikai-filozófiai értekezés. (Tractatus logico-philosophicus.) Bertrand Russell bevezetésével. Fordította Márkus György. Bp., 1963, Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
15640.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ujváry Zoltán: Játék és maszk. Dramatikus népszokások. 1-3. köt. Debrecen, 1983-1988, Bihari Múzeum. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15641.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kants Werke I-III. Berlin-Leipzig, é.n., Th. Knaur Nachf. Kiadói egészbőr-kötés, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban, német nyelven./ Linen-binding, with a worn cover, in German language.
15642.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Fordította Gábor Andor. Bp., (1913), Dick Manó. Kiadói egészvászonkötés, kissé kopottas borítóval,Szigeti L. könyvkötészete.
15643.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Lammel Annamária, Nagy Ilona: Parasztbiblia. Magyar népi biblikus történetek. Bp., 1985, Gondolat. Somogyi Győző illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15644.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15645.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft