Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 36

Stutzenbacher, Robert: Das Diner. Berlin, 1895. Mosse. Kiadói, festett egészvászon kötésben, kis kopásokkal  / In slightly worn full linen binding
15506.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Félvászon kötésben.
15507.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
15508.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15509.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kugler G(éza): A legujabb és legteljesebb nagy házi cukrászat, cukrászok, vendéglősök, és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve. Bp., 1983, ÁKV. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. A hatodik kiadás alapján készült reprint kiadás.
15510.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Ötödik, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
15511.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gyulai Gábor: Govinda Szakácskönyve. 108 vegetáriánus recept. Bp., 1998, Lál Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15512.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nemzeti Munkaközpont. Vendégforgalmi évkönyv. Idegenforgalmi útmutató 1942. évre. 496p. Vendéglátósokról szóló informatív munka. egészvászon kötésben, az eredeti borító felhasználásával.
15513.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Csapó József: Uj füves és virágos magyar kert. Reprint kiadás. Bp., 1988, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint!
15514.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kalla Kálmán: Gundel. Új magyar szakácskönyv. Láng György bevezetőjével. Bp., 1997, Pallas Studió. Kiadói kartonált papírkötés.
15515.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15516.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15517.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft