Hadihajó

Tételek száma: 49

Szeged őrnaszád Óbudán, tengerészekkel a fedélzeten, Harap-lak kutyaház kutyával / Hungarian river guard ship Szeged with her crew on deck, dog house, photo (EK)
21732.
Anyagjel T2/3

"Szeged" őrnaszád Óbudán, tengerészekkel a fedélzeten, Harap-lak kutyaház kutyával / Hungarian river guard ship 'Szeged' with her crew on deck, dog house, photo (EK)

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
K.u.K. Kriegsmarine, mariner smoking, humour, Guido Costalunga, unsigned Ed. Dworak (EK)
21733.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1917 Az otrantói csatában megsérült SMS Novara, K.u.K. haditengerészet Helgoland-osztályú gyorscirkálója. Sérült 2. sz. ágyú a fedélzeten / K.u.K. Kriegsmarine, damaged SMS Novara after the battle of Otranto, destroyed cannon, photo
21734.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1917 Az otrantói csatában megsérült SMS Novara gyorscirkáló. A találat mellyel Horthy Miklós parancsnok is megsérült / K.u.K. Kriegsmarine, damaged SMS Novara after the battle of Otranto, photo
21735.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1917 SMS Saida, K.u.K. haditengerészet Helgoland-osztályú gyorscirkálója vontatásba fogta az otrantó-i ütközetben megsérült SMS Novara gyorscirkálót / K.u.K. Kriegsmarine, SMS Saida towing the damaged SMS Novara after the battle of Otranto, photo (EK)
21736.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
19
Baja, Siófok Kecskemét Szeged őrnaszádok, legénységgel a fedélzeten, Emke fotószalon / Hungarian river guard ships, photo (fl)
21737.
Anyagjel T2/3

Baja, "Siófok" "Kecskemét" "Szeged" őrnaszádok, legénységgel a fedélzeten, Emke fotószalon / Hungarian river guard ships, photo (fl)

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Aus dem Matrosenleben / K.u.K. Kriegsmarine, mariners on the board. Phot A. Beer + SMS Sankt Georg Marinerfeldpost
21738.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Schlachtschiffe mit Torpedobooten / K.u.K. Kriegsmarine battle ship with torbedo boats, G. Fano
21739.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18
SMS Gäa/Gaea (ex SS Fürst Bismarck/ex SMS Don) Austro-Hungarian Navy depot ship for submarines (fl)
21740.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Noch immer nicht genug Schiffe! / K.u.K. Kriegsmarine. Mariners humour, B.K.W.I. 335-2. s: Schönpflug
21741.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Közeleg a vihar! / K.u.K. Kriegsmarine. Mariners humour, B.K.W.I. 441-11. s: Schönpflug
21742.
Anyagjel T1/2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fiume, Kriegsschiff Verdeck; Divald Károly / SMS Moltke Bismarck-class corvette of the German Imperial Navy, on board, mariners (EK)
21743.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft