Tétel

Leírás:

Széchényi Zsigmond 3. db könyve: 1. Nahar. Indiai utinapló. Budapest, 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban. 2. Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Budapest, 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban. 3. Csui!... Afrikai vadásznapló. Bp., 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés.

Kikiáltási ár:

1 800 Ft
6.10 EUR, 7.20 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette: moldován_péter

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.