Tétel

Leírás:

Plan de Paris par Arrondissement. Nomenclature des rues avec la station du métro la plus proche. Bois de Boulogne avec Répertoires. Paris, é.n., A. Leconte et Guilmin. Kiadói egészvászon kötés, utcanevek jegyzékével, számos térképpel, köztük egy nagyméretű kétoldalas térképpel (38x49 cm.), kissé sérült kötéssel, francia nyelven, de egyébként jó állapotban. / Linen-binding, in french language.

Kikiáltási ár:

1 000 Ft
3.39 EUR, 4.00 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.