Tétel

Leírás:

Dr. Gáspár Ferencz: A Föld körül. Összesen I.-VI. kötet, a VII. kötet nélkül. Vámbéry Ármin előszavával. Budapest, 1906-1908, Singer és Wolfner, 588+548+479+479+588+499 p. Nagyon sok képpel, illetve mellélettel illusztrált. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A borítók és a gerincek foltosak, kopottak, sérültek. Pár lap foltos. Egy térkép kijár. De belül alapvetően jó állapotban van.

Kikiáltási ár:

9 000 Ft
30.51 EUR, 36.00 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette : vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.