Tétel

Leírás:

Carveth Wells: A maláji dzsungelben. A világ körül. Útirajzok - Útikalandok. Fordította: Halász Gyula. Budapest, É.N. , Dante Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, 202 p. A szerző eredeti felvételeivel, és két térképpel. Jó állapotban!

Kikiáltási ár:

1 000 Ft
3.39 EUR, 4.00 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.