Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 138

12905.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Eperjessy István: Zugliget és vidéke. Budapest nyaraló és kiránduló helye. Útmutató és térkép a kirándulók részére. Budapest, 1991, Athenaeum. Az 1906-os kiadás reprintje, nagyméretű térképmelléklettel (51x63 cm.) Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
12906.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
12907.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
12908.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12909.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Kővágó József: Budapest közállapotai az 1945/46 tél küszöbén. Szerk.: Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Budapest, 1946, Budapest Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, szövegközti ábrákkal illusztrálva. Jó állapotban.
12910.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Molnár Gábor: Ahol az ösvény véget ér. Észak-Brazília őserdőiben. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.
12911.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Legeza László és Szacsvay Péter: Felvidéki utakon. 2. kötet Csorbától Nyitráig. Budapest, 1995, Mikes Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.
12912.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Porzó (Ágai Adolf): Utazás Pestről Budapestre 1843-1907. Rajzok és emlékek a magyar főváros utolsó 65 esztendejéből. Bp., 1912, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső szennylap kijár, kissé foltos hátsó szennylappal, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
12913.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai 3/1-2. Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye. 1-2. köt. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
12914.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Nógrád vármegye. Reprint kiadás. Budapest, 1988, Dovin Művészeti Kft. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
12915.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Esztergom vármegye. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
12916.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft