Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 138

Vályi András: Magyar országnak leírása. 1-3. köt. Somorja, 2003, Méry Ratio. Az 1796-1799. évi kiadás (Buda, m. kir. egyetem) reprintje! Díszes műbőr kötésben, karton tokban, jó állapotban.
12869.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.68
48.00
Vértesi Károly: Keleti ég alatt. Egyiptomban. Útirajzok. Bp., 1898, Franklin. Vászonkötésben, jó állapotban.
12870.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00
Czére Béla: Magyarország közlekedése a 19. században (1780-1914). [Bp.], [1997], MÁV Rt. Vezérigazgatósága. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12871.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
Orbán István: Marosvásárhely földrajza. Sárospatak, 1943, Kisfaludy László. A szerző által dedikált példány. Papírkötésben, jó állapotban.
12872.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
Wien und Umgebungen. Wien, 1872. Korai útikönyv, 18 fametszettel. Újrakötve, / with 18 wood engravings.
12873.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
Kazinczy Ferenc: Pestre. Töredék Kazinczy Ferenc pesti útleírásából. Írta: ezernyolcszázhuszonnyolcban. A képanyagot gyűjtötte és a magyarázó szöveget írta Rexa Dezső. Bp., 1929, Budapest Székesfőváros, 72+6 p.+ 66 t. Kiadói egészbőr kötésben, a kötéstáblán Pest város címerével, kissé viseltes, sérült borítóval.
12874.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

305. aukció:
Elszámolás: szeptember 26-tól;

306. aukció:
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10- től;

307. aukció:
Megtekintés: október 2-5 között;
Tételek átvétele: október 9-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.