13497.
284. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Paszlavszky József: Az állattan kézikönyve. Gymansiumok és reáliskolák felsőbb osztályai-, erdészeti és gazdászati intézetek-, gyógyszerészek- és orvosnövendékek-, valamint magántanulók- és a művelt közönség számára. Dr. O. W. Thomé után írta Paszlavszky József. Bp., 1875, Eggenberger-féle Akad. Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár.) Korabeli kopottas félvászon kötés, ceruzás aláhúzásokkal, számos szövegközti fametszetű illusztrációkkal.