Tétel

Leírás:

Bakos Jenő (szerk.): Magyar mozdonyvezetők almanachja. Bp., 1932, Országos Szakcsoport. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, restaurált kötéssel tulajdonosi névbejegyzéssel. Jó állapotban.

Kikiáltási ár:

8 000 Ft
27.12 EUR, 32.00 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.