Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 34

Cserey Adolf három munkája: Rovargyűjtő; Bogárhatározó; Lepkehatározó. Bp. - Pozsony, 1901, Stampfel Károly (Stempfel-féle tudományos zsebkönyvtár 76., 87-89., 96-98.). A három munka utólagosan egybekötve, félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13270.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Fagylaltok, krémek, parfait-k és kocsonyák. Bp., 1903, Athenaeum (Háztartási Könyvtár 5.). Megviselt félvászon kötésben.
13271.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15
Rádió-szakácskönyv. Összegyűjtötték a Magyar Rádió Mit főzzünk? előadásait tartó háziasszonyok. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, egy-két ceruzás bejegyzéssel.
13272.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13273.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13274.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3 szakácskönyv: Készüljünk a télre. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Papírborítóban; Bajtala- Marczinek-Pető: Római tál; Török Erzsi szakácskönyve
13275.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában. Előszőval ellátta Dr. Bucsányi Gyula. 17 táblán 70 színes képpel 95 egyszínű képpel és 6 egyszínű táblával. Bp., é.n., Novák Rudolf és Társa Tudományos Könyvkiadóvállalat és Orvosi Szakkönyvkereskedés. Kiadói kissé kopottas gerincű egészvászon kötés, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.
13276.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Arnold Zabert: Süssünk. A sütés iskolája kezdőknek és haladóknak. Fordította Mente Éva, Molnár Márta. Bp., 1993, Magyar Könyklub. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
13277.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Arnold Zabert: Főzzünk. A főzés iskolája kezdőknek és haladóknak. Fordította Sárközy Elga, Molnár Márta. Bp., 1994, Magyar Könyklub. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
13278.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
10
Dr. Augustin Béla, Dr. Darvas Ferenc, Schneider József: A gyógy-, és vegyiipari növények termesztése. Bp., 1922, M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gyógy-, és Iparinövény-forgalmi Irodája, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott papírborítóval, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.
13279.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13280.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Neufeld Géza: A vadgesztenye gyakorlati feldolgozása. Zsír, keményítő, dextrin, cukor, szirup, enyv, szesz és alkoholos vegyi anyagokra. Orosháza, 1943, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. Jó állapotban.
13281.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft