Tétel

Leírás:

Vergils Aeneide für den Schulgebrauch erläutert von Karl Kappers., Lepizig und Berlin, 1904, Teubner. Korabeli, kissé sérült félvászonkötésben.

Kikiáltási ár:

800 Ft
2.71 EUR, 3.20 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.