Tétel

Leírás:

Hugo Victor: Izlandi Han I-II. Egy halálraitélt utolsó napja. Claude Gueux. Fordította: Németh Andor, Csillay Kálmán, Sztrokay Kálmán. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.

Kikiáltási ár:

1 400 Ft
4.75 EUR, 5.60 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette: moldován_péter

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.