2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Dr. Bartha József: A Magyar Nemzeti Irodalom Története. I. Bp., 1911, Szent-István-Társulat. Harmadik, javított kiadás. Modern félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.