Képeslap szakirodalom Tételek száma: 6
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1478763
284
Books about postcards
KĂŠpeslapok
Nagykanizsa régi képes levelezőlapokon; Válogatás Dr. Szombath Tibor gyűjteményéből. Agenda Natura Kft. 2010. (három nyelvű bevezetővel) 1475758
20001
284
Books about postcards
KĂŠpeslapok
Erős László: Képeslapok könyve. Budapest, 1985, Kriterion Kiskalauz. Kiadói félvászon kötésben, 103 p. 1479844
20002
284
Books about postcards
KĂŠpeslapok
Üdvözlet Gyuláról. Gyula város története régi képes levelezőlapokon 1899-1960. Typografika Kft. 2006.112 p. 1476725
20003
284
Books about postcards
KĂŠpeslapok
Kardos G. György, Unvári Tamás: Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai, Tegnap és Ma Kulturális Alapítvány, 84 p. 1475991
20004
284
Books about postcards
KĂŠpeslapok
1986 Karácsony régi képeslapokon. Terra - Kossuth Nyomda, Budapest. Nagy alakú album rengeteg színes képpel 1476002
20005
284
Books about postcards
KĂŠpeslapok
Karácsonyi Gréta: Szerelem régi képes levelezőlapokon, 1994, Postcard Bt., 95 p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft