Képeslap Tételek

Tételek száma: 56

177 db RÉGI képeslap és egy képeslap füzet, pár modern lappal, valamint két tasak bélyeg és egy 1934-es használatlan zsebnaptár; a képeslapok között több Zeppelines, valamint egy valódi hajjal díszített lappal, vegyes minőség. Rendkívül érdekes, tartalmas tétel, megtekintésre ajánlott! / 177 old postcards with a few moderns with 2 packets of stamps and an unused 1934 pocket calendar; among the postcards some cards with the airship Zeppelin and one decorated with real hair, mixed quality. Very interesting lot, its well worth seeing!
20010.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

177 db RÉGI képeslap és egy képeslap füzet, pár modern lappal, valamint két tasak bélyeg és egy 1934-es használatlan zsebnaptár; a képeslapok között több Zeppelines, valamint egy valódi hajjal díszített lappal, vegyes minőség. Rendkívül érdekes, tartalmas tétel, megtekintésre ajánlott! / 177 old postcards with a few moderns with 2 packets of stamps and an unused 1934 pocket calendar; among the postcards some cards with the airship Zeppelin and one decorated with real hair, mixed quality. Very interesting lot, it's well worth seeing!

Kikiáltási ár:
35 000 Ft
94,59
102,94
Kb. 125 db főleg RÉGI vegyes témájú képeslap, leginkább magyar és európai városképes és motívumlapok, sok fotó, több litho, vegyes minőség / Cca. 125 mostly pre-1945 mixed themed postcards, mostly Hungarian and European townview and motive cards, many photos, some litho, mixed quality
20011.
Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
42
Kb. 122 db főleg RÉGI magyar városképes lap Balatonról, vegyes minőség / Cca. 122 mostly pre-1945 Hungarian town-view postcards from the Balaton, mixed quality
20012.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10 db RÉGI városképes lap, Balaton és környéke / 10 pre-1945 Hungarian town-view postcards; Balaton
20013.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
9 db főleg RÉGI városképes lap, magyar és európai városok, vegyes minőség / 9 mostly old European and Hungarian town-view postcards, mixed quality
20014.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kb. 208 db főleg RÉGI történelmi magyar városképes lap, vegyes minőség / Cca. 208 mostly pre-1945 historical Hungarian town-view postcards, mixed quality
20015.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Kb. 193 db RÉGI városképes lap az Osztrák-Magyar Monarchia területéről tábori bélyegzésekkel, sok osztrák, német és cseh lappal; vegyes minőség / Cca. 193 pre-1945 town-view postcards from the Austro-Hungarian Monarchy with military stamps (Feldpost), many Austrian, German and Czech; mixed quality
20016.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
62 db főleg RÉGI horvát városképes lap, vegyes minőség / 62 mostly pre-1945 Croatian town-view postcards, mixed quality
20017.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
35 db főleg RÉGI felvidéki városképes lap, vegyes minőség / 35 mostly pre-1945 Upper Hungarian town-view postcards, mixed quality
20018.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
26 db RÉGI erdélyi városképeslap, vegyes minőség / 26 pre-1945 Transylavnian town-view postcards, mixed quality
20019.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
22 db főleg RÉGI felvidéki városképes lap, vegyes minőség / 22 mostly pre-1945 Slovakian town-view postcards, mixed quality
20020.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16 db RÉGI burgenlandi lap, vegyes minőség / 16 pre-1945 town-view postcards from Burgenland, mixed quality
20021.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft