Képeslap Tételek

Tételek száma: 56

177 db RÉGI képeslap és egy képeslap füzet, pár modern lappal, valamint két tasak bélyeg és egy 1934-es használatlan zsebnaptár; a képeslapok között több Zeppelines, valamint egy valódi hajjal díszített lappal, vegyes minőség. Rendkívül érdekes, tartalmas tétel, megtekintésre ajánlott! / 177 old postcards with a few moderns with 2 packets of stamps and an unused 1934 pocket calendar; among the postcards some cards with the airship Zeppelin and one decorated with real hair, mixed quality. Very interesting lot, its well worth seeing!
20010.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

177 db RÉGI képeslap és egy képeslap füzet, pár modern lappal, valamint két tasak bélyeg és egy 1934-es használatlan zsebnaptár; a képeslapok között több Zeppelines, valamint egy valódi hajjal díszített lappal, vegyes minőség. Rendkívül érdekes, tartalmas tétel, megtekintésre ajánlott! / 177 old postcards with a few moderns with 2 packets of stamps and an unused 1934 pocket calendar; among the postcards some cards with the airship Zeppelin and one decorated with real hair, mixed quality. Very interesting lot, it's well worth seeing!

Kikiáltási ár:
35 000 Ft
117,06
136,72
Kb. 125 db főleg RÉGI vegyes témájú képeslap, leginkább magyar és európai városképes és motívumlapok, sok fotó, több litho, vegyes minőség / Cca. 125 mostly pre-1945 mixed themed postcards, mostly Hungarian and European townview and motive cards, many photos, some litho, mixed quality
20011.
Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,69
7,81
42
Kb. 122 db főleg RÉGI magyar városképes lap Balatonról, vegyes minőség / Cca. 122 mostly pre-1945 Hungarian town-view postcards from the Balaton, mixed quality
20012.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,72
19,53
10 db RÉGI városképes lap, Balaton és környéke / 10 pre-1945 Hungarian town-view postcards; Balaton
20013.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,35
9 db főleg RÉGI városképes lap, magyar és európai városok, vegyes minőség / 9 mostly old European and Hungarian town-view postcards, mixed quality
20014.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,68
Kb. 208 db főleg RÉGI történelmi magyar városképes lap, vegyes minőség / Cca. 208 mostly pre-1945 historical Hungarian town-view postcards, mixed quality
20015.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
30,10
35,16

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

309. aukció:
Elszámolás: november 21-től;

310. aukció:
Fizetési határidő: december 1;
Elszámolás: december 5-től;

311. aukció:
Megtekintés: december 4 - 7 között;
Tételek átvétele: december 11-én, 10 órától;
Fizetési határidő: december 22;
Elszámolás: december 27-tól

28. nagyaukció
Megtekintés november 13-25-ig
November 25-én 10-14-ig
a magyar bélyegek az árverés helyszínén, annak ideje alatt
Magyar filatélia: Teremárverés
Minden más: Online aukció 18:00-ig
November 27-én ZÁRVA tartunk!
Tételek átvétele: november 28. 10 órától
Fizetési határidő: december 12;

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.

A Nagyárverés ideje alatt itt követheti a teremárverésen éppen kikiáltás alatt lévő tételeket.