Tétel

Leírás:

Új idők lexikona 1.-24. kötet. Komplett!, Budapest, 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Egységes kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Jó állapotban.

Kikiáltási ár:

12 000 Ft
34,29 EUR, 41,10 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.