Nyomtatványok

Tételek száma: 365

1728 Messze Földrül való jó Követ. Az az tekéntetes, nemzetes és vitézlő Semsey, Miklós T, és N. Aba-ujvár Sáros és Szepes Vármegyéknek Törvényes Tábla Feö Assessora és ezen T. N. Vármegyéknek a T. N. Országh gyűlésére követtye. Kinek is Jó és tökéletes Igaz követségét a Teként. Nemes Országh előtt Tiszteletes szomorú exequentián élő nyelvei magyarázza. Pozsony, 1728. Royer Pál János. 14p.
12596.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
30
1779 Maria hilf, színezett acélmetszet szentkép, 12x7cm
12597.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Deutsch-Ungarisches und Ungarisch-Deutsches Wörterbuch. 2. Band: Ungarisch-Deutscher Theil. Német-magyar és magyar-német szókönyv. 2. köt.: Magyar-német rész. Pest, 1827, Hartleben Konrád Adolf. Díszes gerincű, kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
12598.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1850 Religio, katolikus politico-egyházi és irodalmi lap. Szerk.: Danielik János. 2. évf. 1-2. félév. Pest, Lukács László. Teljes évfolyam, két kötetbe kötve. Papírkötésben, jó állapotban.
12599.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1851-1871 Duna gőzhajózás 4 db hirdetmény kivágáson.
12600.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1870 A Der Bazar c. női lap nagyméretű fametszetekkel / Womens magazine with large etchings
12601.

1870 A Der Bazar c. női lap nagyméretű fametszetekkel / Women's magazine with large etchings

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1872 Kossuth Lajos által fordított darab előadásáról szóló színházi plakát. Komárom. 32x40 cm
12602.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
[Ebers, Karl Friedrich]: Sarsena oder der vollkommene Baumeister. Leipzig, 1882, Brockhaus. Tizedik kiadás. Kiadói egészvászon, 223 p. Német nyelvű könyv a szabadkőművesek történetéről.  A borítója kopott, foltos sérült. A kötése sérült. Az elülső előzéklapon javítások nyomai. A hátsó kötéstáblára egy darab román nyelvű gépelt lapot ragasztottak be. / It is a german language book about the freemasons. The book is a little bit damaged and spotty. Plus one Rumanian language page in it.
12603.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1884 Mathematikai és természettudományi értesítő. Szerk: Kőnig Gyula. II. kötet
12604.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Borsszem Jankó. 921 (36.) szám. Athenaeum, Budapest, 1885.
12605.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1888 Mathematikai és természettudományi értesítő. Szerk: Kőnig Gyula.
12606.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1890 4 db litho üdvözlő kártya
12607.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft