Art-ceramics

Number of items: 195

11000.

280 000 HUF
756,76
823,53
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): János vitéz. Mázas kerámia, jelzéssel, hibátlan, m: 17,5 cm
11001.

14 000 HUF
37,84
41,18
Csécsy Imréné Menzer Magda (1896-1972): Ráday Pál és Ráday Gedeon emlékezetére, nagyméretű festett kerámia falikép, jelzéssel, tűzhibával és kopással, 42x29 cm
11002.

20 000 HUF
54,05
58,82
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kalapos hölgy. Mázas kerámia, jelzéssel, hibátlan, zsűrizett, m: 20 cm
11003.

20 000 HUF
54,05
58,82
Gorka Lívia (1925-2011): Váza. Mázas kerámia, jelzéssel, minimális mázhibával, m: 21,5 cm
11004.

20 000 HUF
54,05
58,82
Bozsik Kálmán (1872-1959): Talpas kínáló, mázas kerámia, jelzett, kopással, h: 31 cm, m: 22,5 cm
11005.

38 000 HUF
102,70
111,76
11006.

28 000 HUF
75,68
82,35
11007.

38 000 HUF
102,70
111,76
Füzesi Zsuzsa (1953-) kerámia váza, levél díszítménnyel, kis kopással, jelzés nélkül, m: 9,5 cm
11008.

24 000 HUF
64,86
70,59
Schütz Cilli stílusú szecessziós virágos tányér garnitúra, jelzés nélkül, sérülésekkel, 5 darab, d: 17,5 cm
11009.

15 000 HUF
40,54
44,12
11010.

26 000 HUF
70,27
76,47
11011.

6 500 HUF
17,57
19,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF