Books: Technics

Number of items: 25

Dr. Áfra Nagy János: A magyar iparostanoncoktatás története. A szerző, Áfra Nagy János (1901-1984) által Imre Sándor (1877-1945) pedagógus, egyetemi tanár, művelődéspolitikus részére DEDIKÁLT példány. Ipari Szakkönyvtár 33-35. Bp.,[1939.],Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 254 p.+12 t. Kiadói kopott félvászon-kötésben, az elülső táblán ütődésnyomokkal.
18677.

4 000 HUF
Cipészipari ismeretek. Összeállította: Nyeste Mihály. Ipari szakkönyvtár 28-30. Bp.,é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 268+1 p.+7 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. + Ipari szakkönyvtár 1. kötet.: Közigazgatási ismeretek iparosok számára. Bp.,é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Kiadói félvászon kötés, kopott, foltos borítóval.
18678.

2 000 HUF
Walter Häntzschel: Erfindungen und Experiment I-III. Bände. Berlin,1905., W. Herlet. Német nyelven. Gazdag egészoldalas, szövegközti és kihajtható képanyaggal illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kötetenként néhány kijáró lappal.
18679.

4 000 HUF
cca 1960-1970 Kezelési utasítás az RS-09 eszközhordozóhoz. VEB Traktorenwerk Schönebeck. Fekete-fehér ábrákkal illusztrált, magyar nyelvű műszaki ismertető és útmutató. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
18680.

3 000 HUF
1964 Ersatzteil-Katalog für den Geräteträger RS 09/122. VEB Traktorenwerk Schönebeck. Traktoralkatrész-katalógus, többnyelvű, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
18681.

2 000 HUF
Williams, Archibald: A modern technika nagy alkotásai. Ford.: Péter Jenő. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1916, Franklin-Társulat, 355 p. + 21 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
18682.

2 000 HUF
18683.

3 600 HUF
9,73
10,59
Szente Gyula: Így gondozd a Pannóniádat a TL250-től a P20-ig, Bp. 1970, Táncsics Kiadó, kartonált papírkötés
18684.

3 000 HUF
31
Baran János: A magyar légiközlekedés és a polgári repülőgépek másirányú hazai alkalmazása. Szakdolgozat. Bp., ELTE TTK, 61+2 p. Gépelt oldalak, beragasztott grafikonokkal. Félvászon-kötésben.
18685.

3 000 HUF
18686.

3 000 HUF
Kovács Győző: Válogatott kalandozásaim Informatikában. Történetek a magyar (és a külföldi) számítástechnika (h)őskorából. Bp., 2002, Gáma-Geo Kft. - Masszi Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban, CD-melléklettel.
18687.

2 400 HUF
Vegyes űrhajózással kapcsolatos tétel, 3 db:   Csák Elemér: Foglalkozása űrhajós. Bp., 1980., Zrínyi - Kossuth. Kiadói papírkötés.;   Kis Csaba: Üdvözlet a kozmoszból. Bp.,1980., Zrínyi. Kiadói papírkötés.;   1980 Első űrhajósunk: Farkas Bertalan. Igaz Szó. XXV. évf. 12 sz.
18688.

2 400 HUF
23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF