Maps

Number of items: 104

[Bonne, Rigobert - Desmarest, Nicolas]: Atlas Encyclopédique, contenant la géographie ancienne et quelques cartes sur la géographie du moyen age, la géographie moderne, et les cartes relatives ? la géographie physique, par M. Bonne...  et par M. Desmarest... [grav. par André]. I. kötet. Paris, 1787, Hotel de Thou. 1t. (rézmetszetű, allegorikus címkép. C. Boily metsz.), 65p. (az atlasz térképeinek elemzése), 77 térkép (kétlapos rézmetszetek). Közte: Bonne: Royaume de Hongrie c. lapja M=1:3 830 000. Korabeli, gerincén aranyozott félbőr kötésben. Néhány lap enyhén foltos.
16164.

1 200 000 HUF
3 243,24
3 529,41
1793 Pest-Pilis-Solt vármegye térképe, vászonra kasírozva, restaurálva, 2×56×86 cm
16165.

100 000 HUF
270,27
294,12
cca 1940 Budapest legújabb térképe, felelős kiadó: Stoits György, Dóczi Sándor litográfia, sérült, 65x48 cm
16166.

1 000 HUF
cca 1900 Szászrégen és környéke katona térkép vászonra kasírozva / Reghin map 53x38 cm
16167.

4 000 HUF
cca 1900 Csíkménaság és környéke katonai térkép hajtva / map 54x41 cm
16168.

4 000 HUF
cca 1940 Stoits György: Mere menjek? Budapest közlekedési térképe teljes utcajegyzékkel, 60x95 cm
16169.

2 400 HUF
cca 1910 Kalocsa és Szeged környéke 2 db k.u.k. katonai térkép megviselt állapotban
16170.

1 200 HUF
Kogutowitz: Budapest egész területének térképe. Ragasztással. 92x80 cm
16171.

3 200 HUF
8,65
9,41
cca 1960 Moszkva grafikus térképe / Graphic map of Moscow 70x80 cm
16172.

2 200 HUF
5,95
6,47
cca 1942 Stoits György, Merre menjek? Budapest közlekedési térképe, 1:18 000 hajtásnyomokkal, 90x60 cm
16173.

2 400 HUF
1972 Szlovénia topográfiai térkép, 1:500.000, 46,5x62,5 cm, apró lapszéli szakadásokkal
16174.

1 000 HUF
1956 Budapest belső területe, Bp., Kartográfia, 68x49 cm
16175.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF