Flea Market

Number of items: 603

Régi, öntöttvas főzőlap, rezsó, 21,5x15,5x5,5 cm
12755.

2 600 HUF
7,03
7,65
Fodrász tétel, 5 db: régi fém szakállnyíró, jelzett: E. Pack & Söhne Solingen + régi olló + 3 db hajsütővas. Koruknak megfelelő, rozsdafoltos állapotban, h: 14 - 26,5 cm
12756.

4 000 HUF
2 db kacor penge, XIX. sz., h: 21 - 36 cm
12757.

3 000 HUF
Piros zománcozott tejeskanna, jelzett, kis zománcsérülésekkel, m: 17 cm
12758.

2 800 HUF
7,57
8,24
5 db névjegytartó / telefonkártya-album, vegyes állapotban, 14,5x11 cm - 29x15,5 cm
12759.

2 000 HUF
3 db modern fotóalbum, bontatlan fóliában, 32x21 cm
12760.

1 000 HUF
Vespa bögre, újszerű állapotban, m: 9,5 cm, d: 8 cm
12761.

1 600 HUF
3 db zománcozott kiöntő, kanna, közte kettő jelzett (Lampart, H&C), kisebb zománcsérülésekkel
12762.

2 800 HUF
7,57
8,24
Kék zománcozott teáskanna, jelzés nélkül, kissé kopott, m: 16 cm, d: 16 cm
12763.

3 000 HUF
Kis bolha tétel, szív alakú fémdobozban: TOTO reklámgolyó, szovjet rakéta formájú hőmérő, ólomkatona, stb. Vegyes állapotban.
12764.

1 200 HUF
Csontváry Kosztka Tivadar 3 db festményének kisméretű reprodukciója, fakeretben, 10x12 cm és 14x18 cm közötti méretben (kerettel együtt)
12765.

1 200 HUF
Díszes, festett fa doboz, 22x12x5 cm
12766.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF