Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 159
2620406
31818
437
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1939 "MOTESZ (Magyar Országos Tornász Egyesületek Szövetsége) - MFSE (Magyar Főiskolai Sportegyesület) I. tornaversenye 1939.II.19." egyoldalas Br sport plakett, közepén ezüstözött fém rátéttel, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel, gravírozva (87x50mm) T:1- patina
3 000 HUF
2708291
31819
437
Numismatics
Iván István (1905-1968) 1953. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4." kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1- ph.
2 000 HUF
2756725
31820
437
Numismatics
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem tokban (53mm) T:1
2 000 HUF
2822578
31821
437
Numismatics
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (53mm) T:1-
2 000 HUF
2816655
31822
437
Numismatics
2 000 HUF
2842501
31823
437
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) 1943. "Budapest IV. Ker. Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" ezüstözött bronz emlékérem (40mm) T:AU patina
4 000 HUF
2774315
31824
437
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete" bronzozott Zn díjérem (55mm) T:2,2-
1 000 HUF
2774306
31825
437
Numismatics
2 000 HUF
2848782
31826
437
15000
Numismatics
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület 1696 / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" peremen jelzett aranyozott Ag és ezüst jellegű, bár jelzetlen fém emlékérem pár (39,92g/0.900/45,5mm) T:2 Hungary 1926. "Civilian Rifle Association of Budapest 1696" hallmarked gilt Ag and silver plated metal commemorative medallion pair. Sign.: József Reményi (39,92g/0.900/45,5mm) C:XF HP 4421.
15 000 HUF
2645345
31827
437
Numismatics
2 000 HUF
2813014
31828
437
Numismatics
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907" egyoldalas bronz díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1922.II.26." gravírozással (40mm) T:2 patina, karc
1 800 HUF
2798928
31829
437
2200
Numismatics
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035