Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 159

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1939 MOTESZ (Magyar Országos Tornász Egyesületek Szövetsége) - MFSE (Magyar Főiskolai Sportegyesület) I. tornaversenye 1939.II.19. egyoldalas Br sport plakett, közepén ezüstözött fém rátéttel, Ludvig BP gyártói jelzéssel, gravírozva (87x50mm) T:1- patina
31818.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1939 "MOTESZ (Magyar Országos Tornász Egyesületek Szövetsége) - MFSE (Magyar Főiskolai Sportegyesület) I. tornaversenye 1939.II.19." egyoldalas Br sport plakett, közepén ezüstözött fém rátéttel, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel, gravírozva (87x50mm) T:1- patina

3 000 HUF
Iván István (1905-1968) 1953. Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4. kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1- ph.
31819.

Iván István (1905-1968) 1953. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4." kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1- ph.

2 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest bronz emlékérem tokban (53mm) T:1
31820.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem tokban (53mm) T:1

2 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest kétoldalas bronz emlékérem (53mm) T:1-
31821.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (53mm) T:1-

2 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1939-1943. Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület egyoldalas bronz díjérem (2x) (30mm) T:1- patina
31822.

2 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1943. Budapest IV. Ker. Bulcsu Polgári Lövész Egyesület ezüstözött bronz emlékérem (40mm) T:AU patina
31823.

Madarassy Walter (1909-1994) 1943. "Budapest IV. Ker. Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" ezüstözött bronz emlékérem (40mm) T:AU patina

4 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) DN Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete bronzozott Zn díjérem (55mm) T:2,2-
31824.

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete" bronzozott Zn díjérem (55mm) T:2,2-

1 000 HUF
Martinelli Jenő (1886-1949) 1935. Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1905-1935 / 1939. I. hely 2db nyolcszögletű bronz díjplakett LUDVIG BP gyártói jelzéssel, egyik 1938 I. gravírozással a hátoldalon (43,5mm) T:1-,2
31825.

2 000 HUF
Reményi József (1887-1977) 1926. Budapesti Polgári Lövész Egyesület 1696 / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt peremen jelzett aranyozott Ag és ezüst jellegű, bár jelzetlen fém emlékérem pár (39,92g/0.900/45,5mm) T:2 Hungary 1926. Civilian Rifle Association of Budapest 1696 hallmarked gilt Ag and silver plated metal commemorative medallion pair. Sign.: József Reményi (39,92g/0.900/45,5mm) C:XF HP 4421.
31826.

Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület 1696 / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" peremen jelzett aranyozott Ag és ezüst jellegű, bár jelzetlen fém emlékérem pár (39,92g/0.900/45,5mm) T:2 Hungary 1926. "Civilian Rifle Association of Budapest 1696" hallmarked gilt Ag and silver plated metal commemorative medallion pair. Sign.: József Reményi (39,92g/0.900/45,5mm) C:XF HP 4421.

15 000 HUF
40,54
44,12
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. Magyar Sportért egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (77mm) T:1-
31827.

2 000 HUF
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 egyoldalas bronz díjérem, LUDVIG gyártói jelzéssel, hátoldalán 1922.II.26. gravírozással (40mm) T:2 patina, karc
31828.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907" egyoldalas bronz díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1922.II.26." gravírozással (40mm) T:2 patina, karc

1 800 HUF
Sződy Szilárd (1878-1939) 1928. Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki Érem bronz díjérem, hátoldalon Műlesiklás 1940 III gravírozással (40,5mm) + 1963. 1963 ápr. 4. III. lövész díjérem T:2 patina, korrózió
31829.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF