Hungarian commemorative medals and plaques - Continued

Number of items: 119

1861. Széki Gróf Teleki László halálának emlékéül Sn emlékérem (41mm) T:VF oxidáció Hungary 1861. Count László Teleki IV de Szék Sn commemorative medallion (41mm) C:VF oxidation
31685.

1861. "Széki Gróf Teleki László halálának emlékéül" Sn emlékérem (41mm) T:VF oxidáció Hungary 1861. "Count László Teleki IV de Szék" Sn commemorative medallion (41mm) C:VF oxidation

2 000 HUF
10
Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A Ferenc József koronázása Budán Ag zseton. I FERENCZ JÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBEN - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII (3,33g/20mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A Coronation of Franz Joseph in Buda Ag jeton (3,33g/20mm) C:XF
31686.

Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Ferenc József koronázása Budán" Ag zseton. "I FERENCZ JÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBEN - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (3,33g/20mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Franz Joseph in Buda" Ag jeton (3,33g/20mm) C:XF

40 000 HUF
108,11
117,65
1879. Emlék Érem Székesfehérvári 1879 évi orsz. kiállítás / Gróf Zichy Jenő a kiállítás elnöke Cu emlékérem füllel. Szign.:K.S. (32mm) T:XF patina, karc
31687.

1879. "Emlék Érem Székesfehérvári 1879 évi orsz. kiállítás / Gróf Zichy Jenő a kiállítás elnöke" Cu emlékérem füllel. Szign.:K.S. (32mm) T:XF patina, karc

5 000 HUF
1890. Alföldi és Délmagyarországi Általános Kiállítás Aradon / Az érdem jeléül kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem. Szign.: Knopp és Steiner Budapesten (55mm) T:AU patina, kopott ezüstözés
31688.

1890. "Alföldi és Délmagyarországi Általános Kiállítás Aradon / Az érdem jeléül" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem. Szign.: Knopp és Steiner Budapesten (55mm) T:AU patina, kopott ezüstözés

16 000 HUF
43,24
47,06
1894. Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotója bronz emlékmedál füllel (29mm) + 1902. Kossuth Lajos 1802-1902 kétoldalas Cu emlékérem füllel (29mm) + DN Kossuth Lajos / Szabadság, egyenlőség, testvériség - 1848 kétoldalas Cu-Zn emlékérem füllel (31mm) T:VF,F
31689.

1894. "Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotója" bronz emlékmedál füllel (29mm) + 1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" kétoldalas Cu emlékérem füllel (29mm) + DN "Kossuth Lajos / Szabadság, egyenlőség, testvériség - 1848" kétoldalas Cu-Zn emlékérem füllel (31mm) T:VF,F

4 000 HUF
~1920. Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete ezüstözött bronz díjérem (36mm) T:XF ph. ezüstözés lekopott
31690.

~1920. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" ezüstözött bronz díjérem (36mm) T:XF ph. ezüstözés lekopott

1 000 HUF
1934. Esti Kurir - Tehetségkutató és propaganda versenyének emlék érme 1934 egyoldalas ezüstözött bronz emlékplakett (100x80mm) T:2 patina
31691.

1934. "Esti Kurir - Tehetségkutató és propaganda versenyének emlék érme 1934" egyoldalas ezüstözött bronz emlékplakett (100x80mm) T:2 patina

3 000 HUF
1934. Hungaria óceánjáró / Az első Duna-tengeri Hajó Budapest bronz medál füllel (30mm) T:AU
31692.

1934. Hungaria óceánjáró / Az első Duna-tengeri Hajó Budapest" bronz medál füllel (30mm) T:AU

2 000 HUF
1935. America - Europa - Asia - Oceania - Africa / IV. K.I.E. Nemzeti Konferencia Debrecen kétoldalas bronz emlékérem (40mm) + Rétfalvi Sándor (1941-2021) 1988. Szent István bronz emlékérem (25mm) T:1 patina
31693.

2 600 HUF
7,03
7,65
1937. FMG 1927-1937 egyoldalas bronz sportplakett. Szign.: Breznay (47x35mm) T:1- ph.
31694.

1937. "FMG 1927-1937" egyoldalas bronz sportplakett. Szign.: Breznay (47x35mm) T:1- ph.

1 200 HUF
1948. Gutenberg Szakmai Versenyének I. díja - Lantos László / A Hungári Hirlapnyomda Rt. osztályvezetőitől bronz plakett LE (Ludvig Ede) beütéssel, márvány alapon, eredeti, kopott tokban (122x87mm) T:2
31695.

1948. "Gutenberg Szakmai Versenyének I. díja - Lantos László / A Hungári Hirlapnyomda Rt. osztályvezetőitől" bronz plakett "LE (Ludvig Ede)" beütéssel, márvány alapon, eredeti, kopott tokban (122x87mm) T:2

5 000 HUF
1958. Fényképkiállítás Székesfehérvár 1958 - II. díj bronz díjplakett (39x68) érem rátéttel (30mm), márványtalapzathoz rögzítve (65x100x15mm) T:2,2-
31696.

1958. "Fényképkiállítás Székesfehérvár 1958 - II. díj" bronz díjplakett (39x68) érem rátéttel (30mm), márványtalapzathoz rögzítve (65x100x15mm) T:2,2-

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF