Jewellery and precious metal items

Number of items: 397

19000.

1 700 000 HUF
4 594,59
5 000,00
19001.

1 500 000 HUF
4 054,05
4 411,76
19002.

280 000 HUF
756,76
823,53
Ezüst (Ag) 6 személyes evőeszköz készlet, tálaló eszközökkel. Dianás jelzéssel, XX: sz. eleje Nettó 1780 g + kések
19003.

240 000 HUF
648,65
705,88
14k fehérarany (Au) koktél gyűrű 1,8ct holdkővel és 0,16ct gyémánttal 5,6g M: 52 tanúsítvánnyal
19004.

220 000 HUF
594,59
647,06
Arany (Au/14k) nyaklánc, jelzett, nettó: 13g, h: 60 cm
19005.

220 000 HUF
594,59
647,06
Ezüst (Ag) 4 személyes evőeszköz készlet, dekoratív nagy tortakéssel, tálaló villával. Br 1414 g
19006.

180 000 HUF
486,49
529,41
19007.

160 000 HUF
432,43
470,59
19008.

160 000 HUF
432,43
470,59
Ezüst (Ag): Gyümölcsös / sajtos készlet. FL monogrammal. Dobozban. Jelzett, nettó: 468 g, h: 18-20 cm
19009.

160 000 HUF
432,43
470,59
Arany (Au/9k) gyűrű moissanittal (Moissanite), kő átmerője cca. 6 mm, jelzett, méret: 55, bruttó: 1,8 g
19010.

90 000 HUF
243,24
264,71
Arany (Au/10k) gyűrű, bagett és briliáns csiszolású gyémántokkal, jelzett, össz: 0,25ct, bruttó: 2,1g, m: 54
19011.

100 000 HUF
270,27
294,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF