Number of items: 380

[Comenius, Johannes Amos/Komenský, Jan Amos (1592-1670)]: Joh. Amos Comenii: Orbis Sensualium Pictus Bilingvis. Hoc est omnium fundamentalium in mundo rerum & in vita actionum, pictura et nomenclatura. Latina & Hungarica. A Látható Világ két-féle nyelven, az az: Minden derekassabb ez világon lévö dolgoknak és ez életben-valo cselekedeteknek le-ábrézolása, és Deák, s -Magyar meg-nevezése. Szentendre, 2004., Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhely. Facsimile kiadás: Coronae [Brassó], 167. Petri Pfannenschmiedii,(Nicolaus Molitor. Kiadói bordázott gerincű egészbőr-kötés, réz kapcsokkal, vászonborítású kartontokban, rendkívül igényes merített papíron, a borítón kopásnyomokkal. Rendkívül dekoratív, nagyon igényes kivételű facsimile kiadás. Ritka
17665.

[Comenius, Johannes Amos/Komenský, Jan Amos (1592-1670)]: Joh. Amos Comenii: Orbis Sensualium Pictus Bilingvis. Hoc est omnium fundamentalium in mundo rerum & in vita actionum, pictura et nomenclatura. Latina & Hungarica. A' Látható Világ két-féle nyelven, az az: Minden derekassabb ez világon lévö dolgoknak és ez életben-valo cselekedeteknek le-ábrézolása, és Deák, s -Magyar meg-nevezése. Szentendre, 2004., Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhely. Facsimile kiadás: Coronae [Brassó], 167. Petri Pfannenschmiedii,(Nicolaus Molitor. Kiadói bordázott gerincű egészbőr-kötés, réz kapcsokkal, vászonborítású kartontokban, rendkívül igényes merített papíron, a borítón kopásnyomokkal. Rendkívül dekoratív, nagyon igényes kivételű facsimile kiadás. Ritka

20 000 HUF
54,05
58,82
17666.

20 000 HUF
54,05
58,82
17667.

15 000 HUF
40,54
44,12
Herczeg Ferenc válogatott munkáinak emlékkiadása 1-40. köt. + 1 db duplum az 1. kötetből. Teljes! Bp.,(1934-1936), Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, a borítón Pátzay Pál által tervezett aranyozott Herczeg Ferenc portréval, változó állapotban, kopott borítókkal.
17668.

16 000 HUF
43,24
47,06
Bernard Cornwell Sharpe sorozatának 13 kötete:  Sharpe diadala, Sharpe menekülése, Sharpe erődje, Sharpe Trafalgarja, Sharpe pusztítása, Sharpe ostroma, Sharpe bosszúja,Sharpe ördöge, Sharpe becsülete, Sharpe ellensége, Sharpe kardja, Sharpe trófeája, Sharpe lövészei. Bp.,1998-2004,Gold Book-Europa. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói borítókban, és kiadói papírkötések, közte 4 volt könyvtári példánnyal, ezek borítóján kopásnyomokkal, egy borítóján kis szakadással, a többi jó állapotban.
17669.

Bernard Cornwell "Sharpe" sorozatának 13 kötete: Sharpe diadala, Sharpe menekülése, Sharpe erődje, Sharpe Trafalgarja, Sharpe pusztítása, Sharpe ostroma, Sharpe bosszúja,Sharpe ördöge, Sharpe becsülete, Sharpe ellensége, Sharpe kardja, Sharpe trófeája, Sharpe lövészei. Bp.,1998-2004,Gold Book-Europa. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói borítókban, és kiadói papírkötések, közte 4 volt könyvtári példánnyal, ezek borítóján kopásnyomokkal, egy borítóján kis szakadással, a többi jó állapotban.

15 000 HUF
40,54
44,12
17670.

13 000 HUF
35,14
38,24
17671.

5 000 HUF
17672.

9 000 HUF
24,32
26,47
Karinthy Frigyes művei 1-22. köt. Metropol Könyvtár. Bp., 2011-2012., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
17673.

10 000 HUF
27,03
29,41
Zola összes művei sorozat 40 kötete. Bp.,én., Christensen és Tsa - Gutenberg. Kiadói aranyozott, lila egészvászon-kötés, Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) Emile Zola emlékplakettekkel a borítókon, egy plakett lejár, egy plakett sérült, kopott, változó állapotban, a borítókon kopásnyomokkal, de közte jó állapotú kötetek is. + Zola műveinek 3 kötete. Bp., én., Saly E. - Népszava. Kiadói aranyozott fekete egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, az egyik kötetből az utolsó 4 lap kijár és ebből kettő szakadt.
17674.

Zola összes művei sorozat 40 kötete. Bp.,én., Christensen és Tsa - Gutenberg. Kiadói aranyozott, lila egészvászon-kötés, Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) "Emile Zola" emlékplakettekkel a borítókon, egy plakett lejár, egy plakett sérült, kopott, változó állapotban, a borítókon kopásnyomokkal, de közte jó állapotú kötetek is. + Zola műveinek 3 kötete. Bp., én., Saly E. - Népszava. Kiadói aranyozott fekete egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, az egyik kötetből az utolsó 4 lap kijár és ebből kettő szakadt.

10 000 HUF
27,03
29,41
A Fészek.Emlékkönyv a Fészek klub alapításának 60. évfordulójára, Budapest, 1932. Gondolat. Kisflaudy Stróbl Zsigmond szobrásznak DEDIKÁLT és aláírt a könyvben szereplő számos művész által:: Kallus László, Ferenczy György, Demeter Imre, Vidor Gyula, Szendrő József, Szekula Jenő, Bálint Lajos, Rideg Sándor, Boross Elemér, Stella Adorján Kiadói papírkötésben
17675.

10 000 HUF
27,03
29,41
Kondor Vilmos: Magda, a bestiális Népszínház utcai mindenes. A szerző, Kondor Vilmos (1954-) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő felesége, Zsuzsi részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2012., Agave. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17676.

Kondor Vilmos: Magda, a bestiális Népszínház utcai mindenes. A szerző, Kondor Vilmos (1954-) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő felesége, "Zsuzsi" részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2012., Agave. Első kiadás. Kiadói papírkötés.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF