https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other languages

Number of items: 16

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Roux, Philibert-Joseph Le: Dictionnaire Comique, Satyrique, Critique, Burlesque, Libre et Proverbial. Avec une explication tres-fidele de toutes les Maniéres de parler Burlesques, Comiques, Libres, Satyriques, Critiques et Proverbiales, qui peuvent se rencontrer dans les meilleurs auteurs, tant anciens que modernes. Le tout pour faciliter aux Etrangers, et aux Francois mémes, lintelligence de toutes sortes de Livres. Két kötetben (Tome premier et second). Lion, 1752, Chez les Heritiers de Beringos Fratres, a lEnseigne dAgrippa. 328+292 p. Francia nyelven. Új, átnézett és javított kiadás (Nouvelle edition, revue & corrigée). Korabeli kartonált papírkötésben, sérült gerinccel és kötéssel, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány ceruzás jelöléssel. / New edition (Nouvelle edition, revue&corrigée), in French languague, in paper binding, spine damaged, few pages with stains and pencil markings.
17601.

Roux, Philibert-Joseph Le: Dictionnaire Comique, Satyrique, Critique, Burlesque, Libre et Proverbial. Avec une explication tres-fidele de toutes les Maniéres de parler Burlesques, Comiques, Libres, Satyriques, Critiques et Proverbiales, qui peuvent se rencontrer dans les meilleurs auteurs, tant anciens que modernes. Le tout pour faciliter aux Etrangers, et aux Francois mémes, l'intelligence de toutes sortes de Livres. Két kötetben (Tome premier et second). Lion, 1752, Chez les Heritiers de Beringos Fratres, a l'Enseigne d'Agrippa. 328+292 p. Francia nyelven. Új, átnézett és javított kiadás (Nouvelle edition, revue & corrigée). Korabeli kartonált papírkötésben, sérült gerinccel és kötéssel, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány ceruzás jelöléssel. / New edition (Nouvelle edition, revue&corrigée), in French languague, in paper binding, spine damaged, few pages with stains and pencil markings.

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Number of bids:
0
Chefs-DOeuvre dramatiques de Voltaire 1-4. Paris, 1822. Veuve Dabo. Korabeli aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban.
17602.

Chefs-D'Oeuvre dramatiques de Voltaire 1-4. Paris, 1822. Veuve Dabo. Korabeli aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
18
1847 Magyar-Német Tanodai és Utazási zsebszótár.I-II. 662p. 598p. Korabeli vászonkötésben a fűzésnél szétvált.
17603.

1847 Magyar-Német Tanodai és Utazási zsebszótár.I-II. 662p. 598p. Korabeli vászonkötésben a fűzésnél szétvált.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Victor Hugo: Oevres de Victor Hugo. Les Chatiments. Paris, én., Alphonse Lemerre. Francia nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás félbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17604.

Victor Hugo: Oevres de Victor Hugo. Les Chatiments. Paris, én., Alphonse Lemerre. Francia nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás félbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.

 
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
9,19
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Illyés, Gyula: Pour Saluer Gyula Illyés 1902-1983. Hommages et Témoignages Proses et Poémes Inédits. (en version francaise.) Textes chisis par Georges Gara. Fumel, 1985., La Barbacane. Francia nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Számozatlan példány.
17605.

Illyés, Gyula: Pour Saluer Gyula Illyés 1902-1983. Hommages et Témoignages Proses et Poémes Inédits. (en version francaise.) Textes chisis par Georges Gara. Fumel, 1985., La Barbacane. Francia nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Számozatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Márai, Sándor: Casanova in Bolzano. (Vendégjáték Bolzánoban.) Translated by from the Hungarian by George Szirtes. New York, 2004., Alfred A. Knopf. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17606.

Márai, Sándor: Casanova in Bolzano. (Vendégjáték Bolzánoban.) Translated by from the Hungarian by George Szirtes. New York, 2004., Alfred A. Knopf. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Seven Voices. A sampler of new Hungarian writing. Ádám Bodor, László Darvasi, Kornél Hamvai, Katalin Horányi, László Krasznahorkai, Sándor Tar, Pál Závada. Bp., 1999, Magyar Könyv Alapítvány [Hungarian Book Foundation.] Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17607.

Seven Voices. A sampler of new Hungarian writing. Ádám Bodor, László Darvasi, Kornél Hamvai, Katalin Horányi, László Krasznahorkai, Sándor Tar, Pál Závada. Bp., 1999, Magyar Könyv Alapítvány [Hungarian Book Foundation.] Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Karinthy, Frigyes: Please Sir! (Tanár úr kérem.) Translated by István Farkas. Bp., 1968., Corvina. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a címlapon az UNESCO bélyegzőjével.
17608.

Karinthy, Frigyes: Please Sir! (Tanár úr kérem.) Translated by István Farkas. Bp., 1968., Corvina. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a címlapon az UNESCO bélyegzőjével.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Márai, Sándor: Das Vermächtnis der Eszter. (Eszter hagyatéka.) Aus dem Ungarischen von Christina Viragh. München-Zürich,2002,Piper. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17609.

Márai, Sándor: Das Vermächtnis der Eszter. (Eszter hagyatéka.) Aus dem Ungarischen von Christina Viragh. München-Zürich,2002,Piper. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Lampérth Géza (szerk.): Echos Lyriques De Trianon. Bp., 1928,Hornyánszky Viktor, 255 p. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült és hiányos gerinccel.
17610.

Lampérth Géza (szerk.): Echos Lyriques De Trianon. Bp., 1928,Hornyánszky Viktor, 255 p. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült és hiányos gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Karl Golmert: Der lithographische Maschinendruck. Leipzig, 1921, Rudolph Becker. Német nyelven. Első kiadás! 111 p. Kiadói félvászon kötésben, színezett felső lapélekkel, jó állapotban. / First edition! In German language. Half linen binding.
17611.

Karl Golmert: Der lithographische Maschinendruck. Leipzig, 1921, Rudolph Becker. Német nyelven. Első kiadás! 111 p. Kiadói félvászon kötésben, színezett felső lapélekkel, jó állapotban. / First edition! In German language. Half linen binding.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Dumas, Alexandre: Zehn Jahre später, oder Der Graf von Bragelonne. Historischer Roman. Berlin, é.n., A. Weichert, 1 t. + 800 p. Német nyelven. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés.
17612.

Dumas, Alexandre: Zehn Jahre später, oder Der Graf von Bragelonne. Historischer Roman. Berlin, é.n., A. Weichert, 1 t. + 800 p. Német nyelven. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment