Books: Minibooks

Number of items: 29

3 db Babits Mihály minikönyv: Jónás könyve, Erato, Recitativ. Bp., 1970-1977, Szépirodalmi Könyvkiadó. Vegyes állapotban.
17617.

1 800 HUF
2 db űrhajózás témájú minikönyv: Galambos Tibor: Emberek a világűrben; Valerij Rjumin naplója. Kiadói kartonált papírkötésben.
17618.

1 400 HUF
7 db klf. minikönyv: Politikai plakátok 1945-1948. Szerk.: R. Török Piroska. Bp., 1970, Kossuth. 48 db színes képpel. Kopott gerincű kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. + Réti László: A textilipari dolgozók szakszervezetének története. stb.
17619.

1 000 HUF
Ady Enrde: Ki látott engem? (Minikönyv) Bp., 1993. Kiadói egészvászon kötésben.
17620.

1 000 HUF
Kopasz Márta grafikái. (Minikönyv). Szerk.: Szelesi Zoltán. Szeged, 1974, Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűrkönyv Klub. Kiadói műbőr-kötésben, sérült borítóval. Megjelent 540 példányban.
17621.

1 200 HUF
2 db régi francia nyelvű miniköny: Edward Fitzgerald: Les Rubayyat dOmar Khayyam. Párizs, é.n., Nelson. Korabeli egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, sérült kötéssel. + Saint Francois dAssise: Amours mystiques. Párizs, é.n., Nelson. Korabeli egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé sérült kötéssel
17622.

2 db régi francia nyelvű miniköny: Edward Fitzgerald: Les Rubayyat d'Omar Khayyam. Párizs, é.n., Nelson. Korabeli egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, sérült kötéssel. + Saint Francois d'Assise: Amours mystiques. Párizs, é.n., Nelson. Korabeli egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé sérült kötéssel

2 000 HUF
Pápai Páriz Ferenc: Erdélyi féniks Tótfalúsi Kis Miklós. (Minikönyv, hasonmás kiadás). Bp., 1975, Egyetemi Nyomda Miniatűrkönyv Gyűjtő Klubja. Kiadói műbőr-kötés, a borítón kis felületi sérüléssel. Megjelent 450 példányban.
17623.

1 800 HUF
A párizsi hóráskönyv. Néhány kisebbített színes lap a Helikon Kiadónál 1985-ben eredeti méretben megjelenő a Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára Ant. 76. jelzetű hóráskönyve hasonmás kiadásából. Békéscsaba, 1985, Kner. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17624.

2 600 HUF
7,03
7,65
Gróf Zrínyi Miklós: Az török áfium ellen való orvosság: (Minikönyv) Bp., 2014. Vaknyomott egészbőr kötésben
17625.

1 000 HUF
A honfoglalás. Minikönyv, kihajtható képmelléklettel (Feszty-körkép). Kiadói velúr-kötésben.
17626.

1 400 HUF
Homeros-Medveczky Jenő: Ilias. Medveczky Jenő illusztrációival. Bp.,1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói karton-tokban.
17627.

1 200 HUF
17628.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF