8 000 HUF
Lorenz, Johann: Operative und taktische Betrachtungen über die Concentrierung des 10. Corps am 23. und 24. November 1870 bei Beaune-la-Rolande. Bécs, 1872, L.W. Seidel und Sohn. Német nyelven. 454 p. Melléklet nélkül. Félvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kopott gerinc alján apró sérüléssel, kopott borítóval, címlapon néhány ceruzás bejegyzéssel, intézményi bélyegzőkkel.