Books: Law

Number of items: 19

16798.

24 000 HUF
64,86
70,59
Montesquieu: Montesquieu a törvények lelkéröl III. kötet Posony (Pozsony), 1833. Belnay örököseinek betűivel, , 336 p.. Első magyar nyelvű kiadás. Korabeli, javított papírkötésben
16799.

Montesquieu: Montesquieu a' törvények' lelkéröl III. kötet Posony (Pozsony), 1833. Belnay örököseinek betűivel, , 336 p.. Első magyar nyelvű kiadás. Korabeli, javított papírkötésben

9 000 HUF
24,32
26,47
16800.

8 000 HUF
1867-dik évi országos törvénytár. 1. és 2. szám. [Egybekötve.] Kiadja: a M. Kir. Igazságügyministerium. Pest, 1867., Athenaeum, 2+XXII+XIII p. Benne a királyi esküvel. Félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső táblán sérülésnyommal.
16801.

4 000 HUF
1906 Jogtudományi közlöny XL. évf. 1-52. sz. (Teljes évfolyam). Szerk.: Dárday Sándor, Fayer László, Balog Arnold. Bp., 1906, Franklin-Társulat, VII+(1)+454 p. Egybekötve, korabeli félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, a címlap sérült, javított.
16802.

4 000 HUF
[Georch Illés (1772-1835)]: Juspatrium quod Elias Georch de Ettre-Karcha [...] Pozsony, 1817, Typis Heredum Belnayanorum, 416 p. Latin nyelven. Kissé viseltes félvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal.
16803.

3 000 HUF
Elmélkedés az ősiségnek általános eltörlése [...]. Pest, Esztergami Beimel betűivel. Újrakötött kartonált kötés, körbevágott lapok.
16804.

6 000 HUF
Bud János: A Magyar Szent Korona Országainak bűnügyi statisztikája az 1904-1908. évekről. Bp., 1910, Athenaeum, 84 p. Korabeli egészvászon-kötés, sérült gerinccel és borítóval, kissé foltos lapokkal, címlapon korabeli feljegyzéssel.
16805.

5 000 HUF
Krylov, Szergej: A nemzetközi jog alapfogalmai (A nemzetközi jog szovjet tana). Bp., 1950, MEFESZ Jogászkör Jegyzetosztálya. Papírkötés, jó állapotban.
16806.

3 000 HUF
Ereky István: A magyar trón megüresedésének kérdéséhez. Magyar Jogi Szemle 6. Bp., 1921, Pallas, 37 p. Kiadói papírkötés, hajtott, foltos, benne szakadt lapokkal is.
16807.

1 800 HUF
Homicskó - Nánási - Stipta - Törő: A Kecskeméti Református Jogakadémia Története 1875-1949. Bp., 2019, Károli Gáspár Református Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Kiadói papírkötés.
16808.

2 000 HUF
Dr. Demeter János: Nemzetiségi nyelv a közigazgatásban. Jog- és Közgazdaságtudományi Értekezések. Kolozsvár, 1946, Bolyai. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16809.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF