Books: Hunting

Number of items: 16

Beróti István,Gál Zoltán: Hasznos vadászati tudnivalók. Bp., (1953), Magyar Vadászok Országos Szövetsége. Képekkel, rajzokkal, gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés.
17381.

10 000 HUF
27,03
29,41
Tolnai Kálmán: Vadhúsok készítése - vadászok szakácskönyve. 1-3. köt. Bp., 1986., Nyomdaipari Grafikai Vállalat,(Ságvári-ny.) Minikönyvek. Kiadói műbőr-kötések. hibátlan
17382.

5 000 HUF
Kovács Anett: Gróf Tiszta Lajos az erdészek emlékezetében. Gyula, 2018, Dalerd Zrt. Kiadói kartonált papírkötés.
17383.

4 600 HUF
12,43
13,53
John Brindle: Shotgun Shooting: Techniques & Technology. Field Sports Library. Hindhead, 1984, Saiga Publishing Co. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17384.

3 000 HUF
Pák Dienes: Vadászattudomány. Állami Könyvterjesztő Vállalat reprint sorozata. Bp., 1983, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1829-es kiadás reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.
17385.

2 600 HUF
7,03
7,65
17386.

3 000 HUF
Kézikönyv a vadászfegyverekről és használatukról. II. Bp.,[1965],Magyar Vadászok Országos Szövetsége, 56 p. Kiadói papírkötés, kissé koszos
17387.

2 000 HUF
Kézikönyv a vadászfegyverekről és használatukról II. A Magyar Vadászok Országos Szövetsége oktatási és továbbképzési anyaga. Bp., [1965], MAVOSZ, 56 p. Kiadói tűzött papírkötés. Könyvárusi forgalomba nem került!
17388.

3 000 HUF
Sportvadászok könyve. I. köt. (Orosz nyelvű). Moszkva, 1955, Testnevelés és Sport Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17389.

1 800 HUF
Zoltán Attila: Vadászfegyver- és lőismeret. Nemzetközi vadászfegyver-kalauz. 2. köt. Bp., 1981, Mezőgazdasági Könyvkiadó-Interpress Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
17390.

1 600 HUF
500 kérdés a vadászatról. Szerk.: Csekő Sándor. Nimród füzetek 2. Bp., 1986, Lapkiadó. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal. + Vadászati alapismeretek. Szerk: Dr. Bencze Lajos, Dr. Dániel István. Bp., 1978., Mezőgazdasági. 2. átdolgozott kiadás. Kiadói kopott papírkötés, néhány bejegyzéssel.
17391.

1 600 HUF
Ladislav Kukhta: Lesnaya tishina. (Erdei csend.) Moszkva, 1982., Fizkultura i Sport. Orosz nyelven. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17392.

Ladislav Kukhta: Lesnaya tishina. (Erdei csend.) Moszkva, 1982., Fizkul'tura i Sport. Orosz nyelven. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF