17339.
437. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Soós István: Borászati kémia. (Borgazdaság I. kötet I. rész.) Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó, 404 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, néhány lap kissé foltos. Megjelent 1600 példányban.