Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 43

17362.

3 000 HUF
3 db könyv - Oláh Sándor: A családi ház kertje + Oroszi András: Házikert + Princess Isolierglashaus. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17363.

1 400 HUF
Hajdú Ernőné: Főzzünk okosan. Bp.,1940, Officina. Kiadói papírkötés, az illusztrált papírborító a borítóról hiányzik.
17364.

1 000 HUF
Bernát Jenő: Tanulmányok. Az agrárpolitika és a magyar agrármozgalom köréből. Bp., 1927, Pátra. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, egy lap sérült.
17365.

1 200 HUF
Prato, Katharina: Die süddeutsche Küche auf ihrem gegenwärtigen Standpunkte mit Berücksichtigung des Thees und einem Anhange über das moderne Serviren. Graz, 1872, Aug. Hesses Buchhandlung. Német nyelven. Nyolcadik, javított kiadás. Szétvált kötésben, borító nélkül, sérült és foltos címlappal, néhány kissé foltos lappal.
17366.

Prato, Katharina: Die süddeutsche Küche auf ihrem gegenwärtigen Standpunkte mit Berücksichtigung des Thee's und einem Anhange über das moderne Serviren. Graz, 1872, Aug. Hesse's Buchhandlung. Német nyelven. Nyolcadik, javított kiadás. Szétvált kötésben, borító nélkül, sérült és foltos címlappal, néhány kissé foltos lappal.

2 000 HUF
6 db színe java receptfüzet cca 1960
17367.

2 400 HUF
4 db szakácskönyv: Lukács-Novák-Nagy: Mesterszakácsok receptkönyve. Bp., 1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. + Konyhaművészet. Szakácsművészeti és házicukrászati különlegességek. H.n., é.n., Kristóf Kft. Kiadói papírkötés. + Tárgyik Sándor: Hidegkonyhai szakácsművészet. Bp., 1983., Közgazdasági és jogi könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, címlapon tollas bejegyzéssel. + Bencsik Klára, Gaálné Labáth Katalin, Nagy László: Szakácskönyv az egészségért. Bp., 1989, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, címlapon tollas bejegyzéssel.
17368.

3 000 HUF
Gundel Imre: Gasztronómiáról és Gundelekről. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17369.

1 800 HUF
Gerhard Zittlau - Otto Günther: Das neue Speiseeis Buch. Berlin, 1954. 142p. Számos illusztrációval, kiadói papírkötésben
17370.

1 200 HUF
Török Sándor - Mercz Árpád: Magyar borkultúra. Bp.,1997,Mezőgazda. 2. átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17371.

1 200 HUF
1932 Tiszántuli Gazdák. Gazdasági szaklap X. évf. 1-3. és 5-6. számai, (1932. jan. 15., feb. 15., márc. 15., máj. 15., jún. 15.) Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla. Debrecen, Tiszántuli Mezőgazdasági Kamara. Az egyik hátsó borítója hiányos, a borítók foltosak.
17372.

1 600 HUF
Váncza kincses receptkönyv. Bp., é.n., Tolnai-nyomda. Kiadói papírkötés, borítón és első néhány lapon apró szakadásokkal
17373.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF