Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 43

Schlipf, [Johann Adam]: A mezőgazdaság népszerű kézikönyve. A szantóföld-, rét- és szőlőmivelés, gyümölcsfatenyésztés, szarvasmarha-, ló-, sertés- és méhtenyésztés jelen fejlődésfoka s előhaladása szerint. Harmadik tetemesen bővitett és javitott kiadása nyomán szabadon magyaritá Tóthfalusi Miklós. Pest, 1853, Irodalmi Intézet (Emich Gusztáv-ny.), XII+494 p. Harmadik magyar kiadás. Számos szövegközi illusztrációval. Korabeli, viseltes egészvászon-kötésben, hiányzó gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, az előzéklapon és címlapon korabeli bejegyzésekkel.
17337.

11 000 HUF
29,73
31,88
Hammer price:
15 000 HUF
Giuseppe Vaccarini: Sommelier. Borkínálás és borkóstolás. Bp., 2007, Napraforgó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17338.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
12 000 HUF
32,43
34,78
  Add to cart
  Remove
Soós István: Borászati kémia. (Borgazdaság I. kötet I. rész.) Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó, 404 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, néhány lap kissé foltos. Megjelent 1600 példányban.
17339.

Available
9 000 HUF
24,32
26,09
  Add to cart
  Remove
Cserháti Sándor: A csalamádé termesztése, bevermelése és etetése. Kolozsvár, 1899, Gámán J. örököse. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.
17340.

8 000 HUF
23,19
Hammer price:
8 000 HUF
Petrányi Ferenc: Virág- és díszkertészet. A szerző által ALÁÍRT, dátumozott példány. Bp.,[1938.],Athenaeum. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17341.

4 800 HUF
12,97
13,91
Hammer price:
4 800 HUF
Nagymagyarország Szakácskönyve. A legjobb magyar háziasszonyok receptjeiből összeállította Lucullus. Bp., é.n., Athenaeum, 3-159+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, rossz állapotban
17342.

4 000 HUF
11,59
25
Hammer price:
38 000 HUF
Csikvacsárcsi Balás Sándorné: Magyar háziasszonyok könyve. Bp., 1911., Fritz Ármin, 254+XIII+5 p. Harmadik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy lapon ceruzás bejegyzéssel.
17343.

4 800 HUF
12,97
13,91
Hammer price:
5 500 HUF
17345.

Available
8 000 HUF
23,19
  Add to cart
  Remove
1983-1984 Méhészet. XXXI. évf. 4-12 sz., 1983. ápr.-dec.; XXXII. évf. 1-12. sz. 1984. jan.-dec. [Egybekötve.] Aranyozott gerincű egészműbőr-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
17346.

Available
4 600 HUF
12,43
13,33
  Add to cart
  Remove
1979-1981 Méhészet. XXVIII. köt. 1-12. szám, 1980. jan-dec., XXVII. évf. 8., 11., 12., 1979. aug., nov., dec., XXIX. évf. 1-12. szám. 1981. jan-dec. [Egybekötve.] Aranyozott gerincű egészműbőr-kötés.
17347.

Available
4 600 HUF
12,43
13,33
  Add to cart
  Remove
17348.

Available
4 000 HUF
11,59
  Add to cart
  Remove
17349.

Available
4 000 HUF
11,59
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 437:
From 28 February to 9 March
Viewing: from 6 to 9 March
Item pick up from 13 March
Payment deadline is 24 March
Pay-off from 4 April

  Events

© 2011-2023 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.