Books: Architecture, Art

Number of items: 318

17018.

20 000 HUF
54,05
58,82
Kolozsváry Marianna: Modern magyar művészet a Kolozsváry-gyűjteményben. Modern Hungarian Art in the Kolozsváry-Collection. Moderne ungarische Kunst in der Kolozsváry - Sammlung. Bp., 1998., Kolozsváry Gyűjtemény Alapítvány - Műcsarnok, 331+4 p. Magyar, angol, német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált, közte: Anna Margit, Barcsay Jenő, Bálint Endre, Borsos Miklós, Deim Pál, Egry József, Farkas István, Gulácsy Lajos, El Kazovszkij, Keserü Ilona, Kondor Béla, Korniss Dezső, Nagy István, Nádler István, Ország Lili, Schaár Erzsébet, Szőnyi István, Vajda Lajos és mások műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen és a hátsó borítón kis sérüléssel. Rendkívül ritka!
17019.

28 000 HUF
75,68
82,35
17020.

22 000 HUF
59,46
64,71
17021.

20 000 HUF
54,05
58,82
17022.

16 000 HUF
43,24
47,06
17023.

16 000 HUF
43,24
47,06
Neue Sensibilität. Ungarische Malerei der 80er Jahre.  Galerie der Stadt Esslingen Villa Merkel 23. Januar bis 1. März 1987. Ausstellungskonzeption: Lóránd Hegyi und Alexander Tolnay. [Összefoglaló munka a korszak legkiválóbb festőművészeiről.] Stuttgart, 1987., Galerie der Stadt Esslingen - Beatrix Wilhelm. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült bontatlan zsugorfóliában.
17024.

18 000 HUF
48,65
52,94
17025.

18 000 HUF
48,65
52,94
Adamis Anna-Gross Arnold: Versek és képek. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült és részben ragasztással javított papír védőborítóban.
17026.

18 000 HUF
48,65
52,94
17027.

15 000 HUF
40,54
44,12
17028.

15 000 HUF
40,54
44,12
17029.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF