Watches

Number of items: 196

Rolex Datejust 36 16013 típusú férfi karóra, 1987. d: 36mm. (Au/18k) arany lünettával, arany római számos fehér számlappal. (Au/18k) sárgaarany/ acél Jubilé szíjjal.Erdeti Rolex garancia papírral, Jubilé szíjhoz tartozó két extra láncszemmel, Rolex díszdobozban, papír boxban (box más típushoz való), jó állapotban (8/10).
12424.

2 500 000 HUF
6 756,76
7 352,94
Ezüst tokos, cca 1900 negyedütős dupla ezüst (Ag) fedeles zsebóra működő, szép állapotban d: 54 mm / Silver case quarter striking pocket watch in nice condition.
12425.

320 000 HUF
864,86
941,18
Ezüst (Ag) tokos, negyedütős zsebóra korai ütésbiztosításos szerkezettel, dekoratív, napot formázó sugaras számlappal. Kulcsos, jelzett, kulcs nélkül, működő szép állapotban. d 50 mm / Silver case quarter striking pocket watch in nice condition.
12426.

380 000 HUF
1 027,03
1 117,65
Ducado 18K arany (nettó: 9,8 g) kézi felhúzós svájci karóra, sorszámozott tokkal, bőr szíjjal, szép állapotban, működik, d: 32 mm
12427.

300 000 HUF
810,81
882,35
Regulateur ezüst tokos nagy méretű zsebóra. Festett számlappal, kis hibával, üveg borítással a szerkezeten, szép, működő állapotban 64 mm
12428.

150 000 HUF
405,41
441,18
12429.

700 000 HUF
1 891,89
2 058,82
Sales a Marseillan Spindlis francia zsebóra. Kulcsos, XIX. sz.eleje. Jelzett, sérült zománc számlappal, működőképes, tok kissé lyukas d: 50 mm
12430.

100 000 HUF
270,27
294,12
Raimond Weil Tango automata karóra. Hibátlan számlappal, eredeti dobozában, bőr szíjjal, működő, jó állapotban d: 36 mm
12431.

100 000 HUF
270,27
294,12
Omega Seamaster karóra, bőr szíjjal, működik, d: 32mm
12432.

170 000 HUF
459,46
500,00
Chopard ezüst (Ag) kulcsos zsebóra XIX.sz. vége. Működik, csiszolt kézi üveggel, kulccsal. Szép állapotban d: 45 mm
12433.

150 000 HUF
405,41
441,18
Maurice Lacroix asztali óra, quartz, pontosan működik, d: 150 mm, 1,3kg.
12434.

200 000 HUF
540,54
588,24
Ezüst (Ag) Waltham mechanikus zsebóra, jelzett, szép állapot, működik, d: 52 mm
12435.

70 000 HUF
189,19
205,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF