Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 363

Bartos Endre (1930-2006) DN Renoir nagyalakú bronz emlékplakett (135mm) T:AU patina
31276.

Bartos Endre (1930-2006) DN "Renoir" nagyalakú bronz emlékplakett (135mm) T:AU patina

12 000 HUF
32,43
35,29
Bányai József (1933-2015) DN Pénzügyi és Számviteli Főiskola (PSZF) / Gr. Széchenyi István jelzett Ag emlékérem, műanyag dísztokban (31,30g/0.925/42,5mm) T:1- ujjlenyomat, patina
31277.

Bányai József (1933-2015) DN "Pénzügyi és Számviteli Főiskola (PSZF) / Gr. Széchenyi István" jelzett Ag emlékérem, műanyag dísztokban (31,30g/0.925/42,5mm) T:1- ujjlenyomat, patina

9 500 HUF
25,68
27,94
Berán Lajos (1882-1943) 1931. Budapesti Emlék bronz emlékérem (80mm) T:1,1- HP 1330.
31278.

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Budapesti Emlék" bronz emlékérem (80mm) T:1,1- HP 1330.

3 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1933. TESZ - Nemzeti Munkahét kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:2- kopott ezüstözés, több peremhiba TP 232.
31279.

1 200 HUF
Berhidi Mária (1953-) 1975. Michelangelo 1475-1975 egyoldalas bronz emlékérem (130mm) T:1-
31280.

Berhidi Mária (1953-) 1975. "Michelangelo 1475-1975" egyoldalas bronz emlékérem (130mm) T:1-

8 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1982. Dr. Baló József / Magyar Pathologusok Társasága 1932 bronz emlékérem (95mm) T:1
31281.

Bogár Lívia (1957-) 1982. "Dr. Baló József / Magyar Pathologusok Társasága 1932" bronz emlékérem (95mm) T:1

4 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1985. Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985 bronz emlékérem (42,5mm) T:AU CS 25.
31282.

Bogár Lívia (1957-) 1985. "Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU CS 25.

2 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1986. 1966-1986 20 éve város Tapolca / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:2
31283.

Bogár Lívia (1957-) 1986. "1966-1986 20 éve város Tapolca / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:2

1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1984. Salgótarján felszabadulása 1944 kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:AU,XF
31284.

Bognár György (1944-) 1984. "Salgótarján felszabadulása 1944" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:AU,XF

6 000 HUF
Bognár György (1944-) 1984. MÉE Nógrád megyei szervezete / Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo ST4
31285.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo ST4

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1985. 250 éves a magyar műszaki felsőoktatás - 1735-1985 - Mikoviny Sámuel / Selmecbánya 1735 - Miskolc 1949 - Sopron 1919 ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-
31286.

Bognár György (1944-) 1985. "250 éves a magyar műszaki felsőoktatás - 1735-1985 - Mikoviny Sámuel / Selmecbánya 1735 - Miskolc 1949 - Sopron 1919" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-

2 400 HUF
Bognár György (1944-) 1985. MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo SY4
31287.

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo SY4

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF