https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Glass-objects

Number of items: 239

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Lobmeyr üveg kehely, Bécs városképével díszített, csiszolt, jelzett, minimális karcokkal, m: 13 cm
11678.

Lobmeyr üveg kehely, Bécs városképével díszített, csiszolt, jelzett, minimális karcokkal, m: 13 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
46 000 HUF
123,99
EUR
,
134,11
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
46 000 HUF
Carl Deffner Osztrák pohárkészlet tálcával, fém, üveg betétekkel, jelzett, 1900 körül, kopásokkal, 40x15,5 cm
11679.

Carl Deffner Osztrák pohárkészlet tálcával, fém, üveg betétekkel, jelzett, 1900 körül, kopásokkal, 40x15,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
36 000 HUF
97,04
EUR
,
104,96
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
36 000 HUF
Velencei antik üveg váza, fújt, kézzel festett, aranyozott, hibátlan, m: 20cm
11680.

Velencei antik üveg váza, fújt, kézzel festett, aranyozott, hibátlan, m: 20cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
32,35
EUR
,
34,99
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF
Régi patikai, gyógyszeres üveg gyűjtemény, össz. 23 db (főként anyagában színezett, barna üvegek), cca. 1920-1940, vegyes méretben és állapotban, kartondobozban
11681.

Régi patikai, gyógyszeres üveg gyűjtemény, össz. 23 db (főként anyagában színezett, barna üvegek), cca. 1920-1940, vegyes méretben és állapotban, kartondobozban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
28 000 HUF
75,47
EUR
,
81,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
28 000 HUF
Dekoratív nagy méretű kristály likőrös üveg. 35 cm Hibátlan
11682.

Dekoratív nagy méretű kristály likőrös üveg. 35 cm Hibátlan

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
20 000 HUF
53,91
EUR
,
58,31
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
20 000 HUF
Vladimir Murakhver: Szív kristály váza, jelzés nélkül, Neman üveggyár, 1970 körül, Fehéroroszország, hibátlan, m: 15,5 cm
11683.

Vladimir Murakhver: Szív kristály váza, jelzés nélkül, Neman üveggyár, 1970 körül, Fehéroroszország, hibátlan, m: 15,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
21,56
EUR
,
23,32
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
8 500 HUF
Kék kristály hamutartó, ezüst (Ag) peremmel jelzett, gravírozott d:14 cm
11684.

Kék kristály hamutartó, ezüst (Ag) peremmel jelzett, gravírozott d:14 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
20 000 HUF
53,91
EUR
,
58,31
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
20 000 HUF
11 db sörös korsó / pohár, DAB, Stella Artois, Bitburger, Tlaty Bazan stb. Hibátlan, m: 14-22
11685.

11 db sörös korsó / pohár, DAB, Stella Artois, Bitburger, Tlaty Bazan stb. Hibátlan, m: 14-22

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
7 000 HUF
18,87
EUR
,
20,41
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
7 000 HUF
Murano vere soufflé váza, fújt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
11686.

Murano vere soufflé váza, fújt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
18 000 HUF
48,52
EUR
,
52,48
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
18 000 HUF
Kiöntő, magyar XIX. sz. Maria felirattal. Kézzel festett, hibátlan 15 cm
11687.

Kiöntő, magyar XIX. sz. Maria felirattal. Kézzel festett, hibátlan 15 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
14 000 HUF
37,74
EUR
,
40,82
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
14 000 HUF
2 db borospohár, csiszolt ólomkristály, a Katasztrófavédelmi címerével. Díszdobozban. Hibátlan, m: 18 cm
11688.

2 db borospohár, csiszolt ólomkristály, a Katasztrófavédelmi címerével. Díszdobozban. Hibátlan, m: 18 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
21,56
EUR
,
23,32
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
Carlo Moretti üveg design váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm
11689.

Carlo Moretti üveg design váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
32,35
EUR
,
34,99
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment