Number of items: 346

11332.

40 000 HUF
108,11
117,65
18
Babos Pálma (1961- ): 6 személyes teás készlet. Jelzett: Zsolnay 2006. Hibátlan, tejkiöntő fedele hiányzik!!!.
11333.

90 000 HUF
243,24
264,71
11334.

60 000 HUF
162,16
176,47
11335.

70 000 HUF
189,19
205,88
Antik Zsolnay rózsaszín, madaras, fodros kínáló, jelzett, családi pecsétes, 1880 körül, lepattanásokkal, kopásokkal. 24x6 cm
11336.

9 000 HUF
24,32
26,47
11337.

80 000 HUF
216,22
235,29
11338.

44 000 HUF
118,92
129,41
Jurcsák László (Debrecen, 1955 - ) Falikép. Hölgy virágokkal. Hollóházi Porcelángyár, jelzett, minimális kopásokkal, 27x21 cm
11339.

24 000 HUF
64,86
70,59
Hollóházi Bükki Béla terv.: Sárkány. Jelzett, nyelvénél apró lepattanás. 17x9x19 cm
11340.

20 000 HUF
54,05
58,82
Zsolnay modern fenyős tájképes tányér, jelzett, kis kopásokkal, gyűjtői darab, d: 24,5 cm
11341.

11 000 HUF
29,73
32,35
11342.

48 000 HUF
129,73
141,18
Bécs 1839 ragu tál, kézzel festett porcelán, kopott, m: 13 cm, d: 26 cm
11343.

18 000 HUF
48,65
52,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF