https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Art-ceramics

Number of items: 332

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Monumentális spanyol kerámiakép, samottos kerámia, jelzés nélkül, szép állapotban, Spanyolország fő színeivel és bika motívummal. 40x34 cm
11000.

Monumentális spanyol kerámiakép, samottos kerámia, jelzés nélkül, szép állapotban, Spanyolország fő színeivel és bika motívummal. 40x34 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
22 000 HUF
59,30
EUR
,
64,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
22 000 HUF
Gorka Lívia (1925-2011): Gesztenyesütő. Festett samott kerámia, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11001.

Gorka Lívia (1925-2011): Gesztenyesütő. Festett samott kerámia, jelzett, hibátlan, m: 9 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
75 000 HUF
202,16
EUR
,
218,66
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
75 000 HUF
Gorka Lívia (1925-2011): Váza. Kézzel korongozott, jelzett, alján kis lepattanások, m: 24 cm
11002.

Gorka Lívia (1925-2011): Váza. Kézzel korongozott, jelzett, alján kis lepattanások, m: 24 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
40 000 HUF
107,82
EUR
,
116,62
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
40 000 HUF
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cserkész fiú. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásokkal, kalapján a toll restaurált, kezénél tűzrepedés m:28 cm
11003.

H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cserkész fiú. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásokkal, kalapján a toll restaurált, kezénél tűzrepedés m:28 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
28 000 HUF
75,47
EUR
,
81,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
28 000 HUF
Janáky Viktor (1933-1999): mázas kerámia, retro, falidísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 27x21cm
11004.

Janáky Viktor (1933-1999): mázas kerámia, retro, falidísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 27x21cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
22 000 HUF
59,30
EUR
,
64,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
22 000 HUF
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 39 cm
11005.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 39 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
34 000 HUF
91,64
EUR
,
99,13
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
36 000 HUF
Csíki Margit (Gitka): Madaras tál, hidegen festett terrakotta, jelzett, hibátlan, d: 30,5 cm (Gyergyószentmiklós)
11006.

Csíki Margit (Gitka): Madaras tál, hidegen festett terrakotta, jelzett, hibátlan, d: 30,5 cm (Gyergyószentmiklós)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
10 000 HUF
26,95
EUR
,
29,15
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
11 000 HUF
Simó Ágoston (1925-2011): Retró kerámia kavicsváza, hibátlan, jelzett, 15x9x8 cm
11007.

Simó Ágoston (1925-2011): Retró kerámia kavicsváza, hibátlan, jelzett, 15x9x8 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
10 000 HUF
26,95
EUR
,
29,15
USD
Number of bids:
6
Minimum bid:
13 000 HUF
Papp János István (1934-2004): Anya gyermekével. Mázas kerámia, falplasztika, jelzett, minimális mázlepattanás a jobb alsó sarokban, 22x18x6,5 cm
11008.

Papp János István (1934-2004): Anya gyermekével. Mázas kerámia, falplasztika, jelzett, minimális mázlepattanás a jobb alsó sarokban, 22x18x6,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
14 000 HUF
37,74
EUR
,
40,82
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
14 000 HUF
Simon József: Samottos kerámia falikép, hibátlan, jelzett, 32x24 cm
11009.

Simon József: Samottos kerámia falikép, hibátlan, jelzett, 32x24 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
32,35
EUR
,
34,99
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF
BB jelzéssel: Monumentális puttós, antik váza, majolika, kopott, sérült, m: 54,5 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!
11010.

BB jelzéssel: Monumentális puttós, antik váza, majolika, kopott, sérült, m: 54,5 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
60 000 HUF
161,73
EUR
,
174,93
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
60 000 HUF
Capodimonte jellegű, monumentális fajansz kancsó, szép állapotban, m: 45 cm
11011.

Capodimonte jellegű, monumentális fajansz kancsó, szép állapotban, m: 45 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
30 000 HUF
80,86
EUR
,
87,46
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
30 000 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment