Photo

Number of items: 545

Angelo (1894-1974): The song called Marina, pecséttel jelzett, feliratozott fotóművészeti alkotás, sérült, 39×23 cm
14070.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
5,39
5,83
Minimum bid:
2 000 HUF
Balás István (1945- ): Téglák. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
14071.

Available for bidding
9 000 HUF
24,26
26,24
Minimum bid:
9 000 HUF
Balás István (1945- ): Denevérek. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
14072.

Available for bidding
8 000 HUF
21,56
23,32
Minimum bid:
8 000 HUF
14073.

Available for bidding
10 000 HUF
26,95
29,15
Minimum bid:
10 000 HUF
14074.

Available for bidding
10 000 HUF
26,95
29,15
Minimum bid:
10 000 HUF
Balás István (1945- ): Madarak. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
14075.

Available for bidding
10 000 HUF
26,95
29,15
Minimum bid:
10 000 HUF
14076.

Available for bidding
10 000 HUF
26,95
29,15
Minimum bid:
10 000 HUF
Balás István (1945- ): Pár. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
14077.

Available for bidding
10 000 HUF
26,95
29,15
Minimum bid:
10 000 HUF
Balás István (1945- ): Plasztika. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
14078.

Available for bidding
13 000 HUF
35,04
37,90
Minimum bid:
13 000 HUF
G. Szántó András (1937-2002), 2 db fotóművészeti alkotás: Ismeretlen szobrászművész műtermi portréja és fiatal hölgy arcképe. Fotó, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x28 és 38,5x28,5 cm
14079.

Available for bidding
3 000 HUF
8,09
Minimum bid:
3 200 HUF
G. Szántó András (1937-2002): In memoriam Kassák Lajos, 1967. Fotómontázs, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán pecséttel jelzett és autográf felirattal, szélein kissé sérült, 39,5x29,5 cm
14080.

Available for bidding
6 000 HUF
16,17
17,49
Minimum bid:
6 500 HUF
Tóth István (1923-2016): Vele, aláírt, hátoldalon feliratozott és kiállítási bélyegzőkkel ellátott fotó. Üvegezett fa keretben, 28×38 cm
14081.

Available for bidding
70 000 HUF
188,68
204,08
Minimum bid:
70 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.